Ce amendă a primit un bărbat care făcea drifturi pe plajă la Constanța

Ce amendă a primit un bărbat care făcea drifturi pe plajă la Constanța

Un șofer a primit o amendă uriașă pentru intrarea cu mașina pe plaja din Constanța și a început să facă drifturi. Polițiștii locali au identificat conducătorul auto care a încălcat regulile de circulație și a efectuarea de manevre periculoase. Un șofer a făcut drifturi pe o plajă din Constanța Bărbatul a primit o amendă uriașă […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea