100 de mașini abandonate pe străzi au fost ridicate, urmează încă 300, toate vor deveni proprietatea primăriei, în Bacău

100 de mașini abandonate pe străzi au fost ridicate, urmează încă 300, toate vor deveni proprietatea primăriei, în Bacău

Peste 100 de mașini abandonate pe străzi sau fără proprietar au fost ridicate de pe spațiul public, în Bacău, și vor ajunge în proprietatea primăriei, a anunțat edilul Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu. Primăria Bacău a demarat o acțiune amplă de eliminare a mașinilor abandonate pe străzile orașului, mai exact pe spațiul public. „Peste 100 de vehicule au […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea