Vot în unanimitate: PSD a decis să intre în Guvernul Veștea

Vot în unanimitate: PSD a decis să intre în Guvernul Veștea

PSD a decis, în ședința de duminică după-amiază, să participe în guvernul Veștea, conform unor surse politice.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National