Un italian cu un autoturism înmatriculat în România a primit o amendă uriașă după o singură greșeală la graniță. Regula pe care mulți români o ignoră

Un italian cu un autoturism înmatriculat în România a primit o amendă uriașă după o singură greșeală la graniță. Regula pe care mulți români o ignoră

Un cetățean italian cu 65.000 de euro ascunși într-un autoturism înmatriculat în România a fost amendat cu 13.200 de euro. Află ce reguli trebuie să respecte românii atunci când transportă peste 10.000 de euro în numerar peste granița Uniunii Europene.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National