Presa maghiară: Șoferii români încearcă să păcălească radarele e-SIGUR

Presa maghiară: Șoferii români încearcă să păcălească radarele e-SIGUR

32 de șoferi români au încercat să scape de amendă pentru viteză excesivă, spunând că la volan se afla soția. Noul sistem e-SIGUR i-a prins pe toți, scrie presa maghiară.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National