Un caz șocant zguduie Ungaria și ridică numeroase semne de întrebare despre modul în care un angajat al unui spital din Budapesta a reușit să ascundă ani la rând o obsesie macabră. Bărbatul, în vârstă de 30 de ani, este acuzat că a colecționat ilegal părți anatomice umane, pe care le-ar fi păstrat în locuința sa și chiar le-ar fi consumat. Descoperirile făcute de anchetatori – de la cranii și organe până la o față umană conservată – au provocat un val de indignare și groază în întreaga țară.
Monstrul din Budapesta: Canibal angajat într-un spital. Gătea și mânca părți din cadavre
- de Jurnalul National
- 2026/06/24 04:45
Alte știri din Jurnalul National
- de Jurnalul National
- 2026/06/24 04:20
- de Jurnalul National
- 2026/06/24 03:40
- de Jurnalul National
- 2026/06/24 03:20
- de Jurnalul National
- 2026/06/24 03:00
- de Jurnalul National
- 2026/06/23 21:20
- de Jurnalul National
- 2026/06/23 20:45
Publicații din Bucuresti
Adevarul
Agerpres
Anuntul imobiliar
Ararat
Banii nostri
Bursa
Cancan.ro
Cotidianul
Curierul National
Digi24
DigiSport
Evenimentul zilei
Formula AS
G4Media.ro
Gandul
Gazeta sporturilor
Ghimpele
Ghiseul Bancar
Hotnews
Jurnalul National
Libertatea
Natiunea
ProSport
Romania Libera
Romania Noua
Sport Magazin
Sport.ro
Spotmedia.ro
Spy News
Stiripesurse.ro
Tricolorul
Wall-Street
Ziarul Financiar
