Guvernul Adrian Veștea a picat RUȘINOS în Parlamentul României

Guvernul Adrian Veștea a picat RUȘINOS în Parlamentul României

Guvernul Adrian Veștea a picat în această seară la votul din Parlamentul României. PNL, AUR și UDMR au ieșit din sală în momentul votului. Potrivit cifrelor oficiale, doar 212 parlamentari au votat în această seară, dintr-un total de 464 de deputați și senatori.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National