Fostul șef ANI îl acuză direct pe Klaus Iohannis: Am fost amenințat!

Fostul șef ANI îl acuză direct pe Klaus Iohannis: Am fost amenințat!

Horia Georgescu, fostul președinte ANI, a declarat că fostul președinte al României Klaus Iohannis l-a „amenințat în mod direct”.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National