Femeile care merg mai încet slăbesc de aproape trei ori mai mult

Femeile care merg mai încet slăbesc de aproape trei ori mai mult

Un studiu arată că femeile de peste 50 de ani care au mers pe jos într-un ritm mai lent au pierdut mai multă grăsime decât cele care au mers rapid.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National