Adrian Veștea acceptă întâlnirea cu George Simion. Premierul desemnat va negocia la sediul AUR. „Îmi asum un dialog deschis”

Adrian Veștea acceptă întâlnirea cu George Simion. Premierul desemnat va negocia la sediul AUR. „Îmi asum un dialog deschis”

Adrian Veștea a anunțat că acceptă întâlnirea cu George Simion și va merge la sediul AUR pentru negocieri. Premierul desemnat susține că dialogul cu toate partidele este esențial pentru depășirea crizei politice.


Citește articolul complet pe Jurnalul National

Alte știri din Jurnalul National