VIDEO Adrian Veștea oferă detalii despre discuția purtată cu AUR: „În această seară vom merge la învestire”

Candidatul la funcția de premier, Adrian Veștea, a declarat că a discutat cu reprezentanții AUR, luni seară, „o serie de măsuri economice” pe care și le doresc aceștia. „Am deschidere pentru orice solicitare care poate duce la o mai bună guvernare”, a spus el, la ieșirea din sediul formațiunii conduse de George Simion. „I-am asigurat …


Citește articolul complet pe Hotnews

Alte știri din Hotnews