Protest în Piața Victoriei. Sute de oameni au participat la manifestația anunțată cu îndemnul „România, sub asediu” / Mesaje la adresa CSM, PSD și a lui Nicușor Dan

Sute de persoane au participar, vineri seară, la protestul intitulat „E nevoie să apărăm democrația!”, în Piața Victoriei din Capitală. Unii dintre aceștia au adus pancarte cu mesaje pentru președintele Nicușor Dan și despre justiția din România. Manifestația s-a încheiat. O parte dintre participanți au început să plece de la protest. „CSM, cizmă roșie”, „PSD, …


Citește articolul complet pe Hotnews

Alte știri din Hotnews