Protest în Piața Victoriei. Sute de oameni au participat la manifestația anunțată cu îndemnul „România, sub asediu” / Mesaje dure la adresa CSM, PSD și a lui Nicușor Dan

Sute de persoane au participat, vineri seară, la protestul intitulat „E nevoie să apărăm democrația!”, în Piața Victoriei din Capitală. Unii dintre aceștia au adus pancarte cu mesaje pentru președintele Nicușor Dan și despre justiția din România. O parte dintre participanți au început să plece de la protest. „CSM, cizmă roșie”, „PSD, ciuma roșie” și …


Citește articolul complet pe Hotnews

Alte știri din Hotnews