Protest în Piața Victoriei, în această seară: „România, sub asediu. Este timpul să ieșim iar în stradă”

Oamenii au început să se strângă, vineri seară, la protestul intitulat „E nevoie să apărăm democrația!”, în Piața Victoriei din Capitală. Până la această oră, aproximativ 100 de persoane au venit în centrul Capitalei. Știrea inițială: Mai multe pagini de Facebook au anunțat, în cursul dimineții protestul în Piața Victoriei. Protestul se intitulează „E nevoie …


Citește articolul complet pe Hotnews

Alte știri din Hotnews