Politician din „facțiunea conservatoare”, mesaj după ce ultimatumul de a-și da demisia din PNL a expirat. Ce spune că a constatat „în doar două săptămâni”

Deputatul PNL Lucian Bode, unul dintre cei cinci liberali cărora li s-a cerut în mod explicit demisia din partid la Congresul Extraordinar de duminică, a publicat un scurt mesaj, după de ultimatumul privind părăsirea formațiunii a expirat. Bode a afirmat că s-a ajuns mult prea departe, iar în doar două săptămâni PNL a reușit „să …


Citește articolul complet pe Hotnews

Alte știri din Hotnews