FOTO/VIDEO. Un lider PNL a oferit imaginea zilei în parcarea de la Congresul de la Romexpo. Apariție de peste 200.000 de euro

Unul dintre senatorii liberali, participanți duminică la congresul PNL de la Romexpo, a stârnit admirația iubitorilor de branduri de lux. Cea mai scumpă mașină de la Congresul PNL Senatorul Ovidiu Jitaru, om de afaceri din județul Botoșani, a venit la Congresul PNL cu un Porsche Panamera. Mașina a costat peste 200.000 de euro, potrivit liberalului, …


Citește articolul complet pe Hotnews

Alte știri din Hotnews