Zeljko Kopic, optimist după ce Dinamo a părăsit locurile direct retrogradabile: „Au fost multe probleme, dar e clar că suntem pe drumul cel bun”

Zeljko Kopic, optimist după ce Dinamo a părăsit locurile direct retrogradabile: „Au fost multe probleme, dar e clar că suntem pe drumul cel bun”

Zeljko Kopic (46 de ani), antrenorul de la Dinamo, a recunoscut că a traversat o perioadă foarte grea din momentul în care a venit pe banca „câinilor”. Dinamo a învins-o pe UTA, scor 1-0, în runda 30 din Superliga. Echipa lui Kopic termină sezonul regulat pe 14, loc de baraj, cu 29 de puncte. Zeljko Kopic este mândru de echipa lui, care are o singură înfrângere în ultimele 6 etape. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor