Zeljko Kopic a lăsat doi jucători acasă! De ce n-au mers la amicalul din Macedonia de Nord

Zeljko Kopic a lăsat doi jucători acasă! De ce n-au mers la amicalul din Macedonia de Nord

Dinamoviștii vor avea un amical aniversar în Macedonia de Nord, cu Bitola, duminică. Jordan Ikoko și Andrei Mărginean au rămas acasă, până la urmă, se vor antrena separat! Dinamo a plecat în această seară spre Macedonia de Nord pentru un amical cu FK Pelister Bitola (locul 10 în prima divizie), duminică, ora 18:30. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor