Xavi, furios: „Am făcut cel mai prost meci al sezonului”

Xavi, furios: „Am făcut cel mai prost meci al sezonului”

Barcelona, abia eliminată de Manchester United din Europa League, a pierdut și în La Liga, 0-1 în deplasarea cu Almeria. Xavi a vorbit deschis despre prestația foarte slabă a catalanilor. Tot ce trebuie să știi despre La Liga „Sunt foarte supărat, am făcut cel mai prost meci al sezonului, în special în prima repriză. Ne-au lipsit intensitatea, ritmul, mingea nu a circulat rapid. Nu am arătat pasiunea necesară pentru a câștiga meciul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor