Xabi Alonso a avut un mesaj clar pentru Vinicius, după ieșirea nervoasă din El Clasico

Xabi Alonso a avut un mesaj clar pentru Vinicius, după ieșirea nervoasă din El Clasico

Xabi Alonso, antrenorul lui Real Madrid, a fost mulțumit de victoria din El Clasico, 2-1 cu FC Barcelona. Spaniolul a vorbit despre meci, dar și despre reacția nervoasă a lui Vinicius din momentul schimbării. Real Madrid a ajuns la 27 de puncte după victoria cu Barcelona și s-a distanțat în fruntea clasamentului. Catalanii sunt pe 2, cu 22 de puncte. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor