Vedeta de la FCSB ratează derby-ul cu Universitatea Craiova » Recidivist, a ieșit de pe teren în hohote de plâns!

Darius Olaru era la limita suspendării înaintea meciului cu FC Voluntari, câștigat cu 2-1. N-a scăpat de „galben” și va rata derby-ul cu CS Universitatea Craiova de etapa viitoare. La final, conștient că va rata un meci vital, cel poreclit „Mexic” a ieșit plângând în hohote de pe teren. Nici măcar tehnicianul Pintilii nu l-a putut consola. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor