Valeriu Iftime acuză după ce meciul FC Botoșani - FCSB a fost amânat: „Pe noi nu ne-a întrebat nimeni!”

Valeriu Iftime acuză după ce meciul FC Botoșani - FCSB a fost amânat: „Pe noi nu ne-a întrebat nimeni!”

Valeriu Iftime, patronul celor de la FC Botoșani, a comentat decizia Ligii Profesioniste de Fotbal de a amâna partida Botoșani - FCSB care urma să se desfășoare, sâmbătă, 3 august. Deși în comunicat este menționat că amânarea s-a produs cu acordul ambelor părți implicate, Valeriu Iftime susține că FC Botoșani nu a fost întrebată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor