UTA - Dinamo, meciul care încheie sezonul regulat al Superligii » Bară în minutul 7

UTA - Dinamo, meciul care încheie sezonul regulat al Superligii » Bară în minutul 7

UTA - Dinamo se joacă acum, pe arena „Francisc Neuman” din Arad. Partida care a început la ora 20:00 este extrem de importantă mai ales pentru gazde, care se află în preajma zonei periculoase, în timp ce Dinamo și-a asigurat deja calificarea în play-off-ul Superligii. Meciul poate fi urmărit liveTEXT pe GSP.ro, și la televizor pe Prima Sport 1 și Digi Sport 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor