UTA amical cu o echipă din Ungaria în iarnă

UTA amical cu o echipă din Ungaria în iarnă

UTA a anunțat că va disputa un meci amical în perioada cantonamentului și că sunt discuții și cu un al doilea adversar, însă acesta va fi anunțat ulterior. Echipa antrenată de Mircea Rednic își va face cantonamentul de iarnă „acasă” la academia de la Arad. UTA, un adversar din Ungaria pentru cantonamentul de iarnă UTA a anunțat că primul meci amical pe care îl va disputa va fi împotriva maghiarilor de la Debrecen. Echipa joacă în prima ligă din Ungaria. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor