Un milion și jumătate de lei pentru clubul din Superliga! » Dar la anul nu-i mai primesc!

Un milion și jumătate de lei pentru clubul din Superliga! » Dar la anul nu-i mai primesc!

Consiliului Local din Galaţi îi va acorda clubului de fotbal Oțelul suma de un milion și jumătate de lei până la finalul anului 2024. După primele 14 etape de campionat, Oțelul Galați se clasează pe locul 7, cu 19 puncte, la unul singur în spatele ultimului loc care duce în play-off. Clubul a primit o mână de ajutor din partea Consiliului Local. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor