Un jucător venit și unul plecat de la FCSB în aceeași zi » Anunțul făcut din club: „A semnat azi”

Un jucător venit și unul plecat de la FCSB în aceeași zi » Anunțul făcut din club: „A semnat azi”

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a declarat că Luis Phelipe s-a înțeles deja cu o altă echipă, iar Andrei Dăncuș (16 ani) a semnat primul său contract de profesionist cu roș-albaștrii. Andrei Dăncuș este un tânăr fundaș central crescut la academia FCSB, iar acum a semnat primul său contract de profesionist cu roș-albaștrii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor