Un fost jucător de la Rapid remarcă problema giuleștenilor: „S-a văzut încă o dată”

Un fost jucător de la Rapid remarcă problema giuleștenilor: „S-a văzut încă o dată”

Ovidiu Herea, fost mijlocaș la Rapid, a analizat prestația giuleștenilor în egalul cu Sepsi, 0-0. Iar acesta a remarcat o problemă în jocul formației lui Cristiano Bergodi. În opinia sa, jucătorii intrați pe bancă nu au adus un plus în jocul Rapidului. Ce problemă a remarcat Ovidiu Herea după Sepsi – Rapid „Nu m-a încântat jocul Rapidului. Mi-aş fi dorit să văd mult mai mult în acest meci. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor