Un bărbat a murit electrocutat înainte de antrenamentul Braziliei » Ședința de pregătire pentru meciul cu Argentina a fost amânată!

Un bărbat a murit electrocutat înainte de antrenamentul Braziliei » Ședința de pregătire pentru meciul cu Argentina a fost amânată!

Un bărbat în vârstă de 32 de ani a murit electrocutat înaintea antrenamentului selecționatei Braziliei pe stadionul „Mané Garrincha”. Brazilia se pregătește de meciul stelar cu Argentina. Angajatul a primit asistență medicală timp de aproape o oră, inclusiv manevre de resuscitare, dar nu a supraviețuit. Accidentul fatal s-a produs în timpul montării unei structuri metalice, într-o zonă a stadionului care fusese închiriată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor