Ultrașii Oțelului continuă conflictul cu șefii clubului: „Cum a fost posibil? Dinamo nu va fi primită niciodată bine aici!”

Ultrașii Oțelului continuă conflictul cu șefii clubului: „Cum a fost posibil? Dinamo nu va fi primită niciodată bine aici!”

Ultrașii gălățeni, prin intermediul Peluzei Sud, au emis un comunicat în care au continuat conflictul dezvăluit de GSP cu Cristi Munteanu, președintele clubului, imediat după meciul de luni cu Dinamo, câștigat pe teren propriu, scor 2-1. Concret, la finalul partidei, suporterii gălățeni s-au răstit la Cristi Munteanu, acuzându-l că a oferit mai mult de 600 de bilete fanilor dinamoviști. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor