Ultimele informații de la Dinamo » Ce vești a primit Kopic

Ultimele informații de la Dinamo » Ce vești a primit Kopic

Dinamo a plecat spre Galați pentru meciul de mâine seară cu Oțelul (ora 21:00). Pe lângă Politic, despre care GSP.ro a informat de ieri că va face parte din lotul „câinilor”, mai sunt Boateng și Opruț, dintre cei ce au absentat la victoria cu Slobozia (1-0). Dinamo are meci la Galați în etapa a 10-a a Superligii. Meciul cu Oțelul este vineri seară de la ora 21:00. Este una dintre confruntările tari din această rundă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor