Transferul de la FCSB la Dinamo l-a bulversat pe Alexandru Musi: „Nu este un pas înainte, este un pas în față!”

Transferul de la FCSB la Dinamo l-a bulversat pe Alexandru Musi: „Nu este un pas înainte, este un pas în față!”

În această dimineață, jucătorii lui Dinamo au efectuat vizita medicală înainte de cantonamentele de vară. Cu această ocazie, Alexandru Musi a oferit primele declarații din postura de „câine roșu”, în exclusivitate pentru GSP.ro. Jucătorii lui Zeljko Kopic s-au prezentat astăzi la un centru medical din Chiajna, unde au efectuat vizita medicală aferentă pregătirilor pentru noul sezon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor