Transfer-bombă în Liga Florilor: Emilie Arntzen a revenit în România, dar nu la CSM!

Transfer-bombă în Liga Florilor: Emilie Arntzen a revenit în România, dar nu la CSM!

Interul stânga Emilie Arntzen (32 de ani), campioană mondială alături de naționala Norvegiei, revine în România, pentru că a semnat cu SCM Râmnicu Vâlcea un contract valabil doi ani! Transfer răsunător în Liga Florilor. SCM Râmnicu Vâlcea a anunțat înregimentarea norvegiencei Emilie Arntzen, fostă jucătoare la CSM București vreme de 4 ani, între 2021 și 2025. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor