„Țeparii galbeni!” » Scandal cu Petrolul în prim-plan și acuzații grave: „Ne vedem în instanță!”. GSP a vorbit cu directorul companiei care-i acuză pe prahoveni

„Țeparii galbeni!” » Scandal cu Petrolul în prim-plan și acuzații grave: „Ne vedem în instanță!”. GSP a vorbit cu directorul companiei care-i acuză pe prahoveni

Petrolul Ploiești se află într-un plin scandal cu compania de ticketing IaBilet, cea care se ocupa de procesul de vânzare a abonamentelor și biletelor la echipa prahoveană până de curând. IaBilet i-a acuzat pe ploieșteni pentru neplata datoriilor în valoare de 750.000 de lei și a acționat clubul în instanță. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor