Surpriză! Dinamo revine pe Arcul de Triumf mai repede decât se aștepta

Surpriză! Dinamo revine pe Arcul de Triumf mai repede decât se aștepta

Dinamo, prin vocea președintelui Andrei Nicolescu, a anunțat luni că va disputa toate meciurile de pe teren propriu pe Arena Națională. În mod cert, următorul meci de „acasă”, cu Hermannstadt, se va juca pe cel mai mare al țării, însă intervine o problemă în weekend-ul 19-21 septembrie. „Câinii” primesc vizita celor de la Farul Constanța atunci, în etapa 10, iar meciul nu poate avea loc pe Arena Națională. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor