Surpriză! Dinamo ar putea reveni pe Arcul de Triumf mai repede decât se aștepta

Surpriză! Dinamo ar putea reveni pe Arcul de Triumf mai repede decât se aștepta

Dinamo, prin vocea președintelui Andrei Nicolescu, a anunțat luni că va disputa toate meciurile de pe teren propriu pe Arena Națională. În mod cert, următorul meci de „acasă”, cu Hermannstadt, se va juca pe cel mai mare al țării, însă intervine o problemă în weekend-ul 19-21 septembrie. „Câinii” primesc vizita celor de la Farul Constanța atunci, în etapa 10, iar șansele ca partida să aibă loc pe Arena Națională sunt mici. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor