„Suntem în COLAPS!” » Situație fără ieșire la clubul din Superligă! Și-a anulat cantonamentul de iarnă din cauza problemelor financiare

„Suntem în COLAPS!” » Situație fără ieșire la clubul din Superligă! Și-a anulat cantonamentul de iarnă din cauza problemelor financiare

Chinuit de câteva zile și de o gripă, Dorinel Munteanu nu are deloc Sărbători liniștite în încercarea de a scoate Oțelul din cea mai mare criză financiară de când a venit el la Galați, în 2021, pe când echipa se afla în Liga a 3-a. Ca și iarna trecută, Oțelul voia să meargă în cantonamentul de iarnă tot la Vatra Dornei. Nu s-a putut însă, iar Dorinel Munteanu a anunțat, în exclusivitate pentru GSP.ro, că problemele sunt extrem de serioase. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor