Ștefan Târnovanu și-a pus cenușă în cap după gafa cu Sepsi: „Mi-am bătut joc de două puncte” » Ce a spus despre plecarea de la FCSB

Ștefan Târnovanu și-a pus cenușă în cap după gafa cu Sepsi: „Mi-am bătut joc de două puncte” » Ce a spus despre plecarea de la FCSB

Ștefan Târnovanu (23 de ani) și-a asumat responsabilitatea pentru faptul că FCSB a pierdut două puncte cu Sepsi, în urma ieșirii sale eronate de la golul de 2-2 al covăsnenilor marcat de Florin Ștefan în minutul 70, care a stabilit și scorul final al partidei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor