Steaua începe săptămâna cu un transfer: și-a adus atacant!

Steaua începe săptămâna cu un transfer: și-a adus atacant!

Atacantul iberic Rubén López Huesca, 29 de ani, a ajuns în Capitală și va semna cu Steaua. A cucerit Cupa Poloniei cu KS Cracovia în 2020, iar în ultimul sezon a marcat 16 goluri în liga a patra din țara sa Echipa Armatei continuă achizițiile pentru proximul sezon. Și merge mai departe pe „filiera spaniolă”. Tocmai a sosit în Capitală un atacant central iberic, număr 9, este vorba de Rubén López Huesca, 29 de ani, care, conform informațiilor GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor