Statele Unite - România, al doilea meci al naționalei de polo la Jocurile Olimpice » SUA ne spulberă iluziile și se distanțează

Statele Unite - România, al doilea meci al naționalei de polo la Jocurile Olimpice » SUA ne spulberă iluziile și se distanțează

Naționala de polo masculin a României își continuă aventura de la Jocurile Olimpice cu un duel în fața Statelor Unite, o altă adversară cu greutate din grupa noastră. Partida începută la 17:35 se joacă în Aquatics Centre din Saint-Denis. „Tricolorii” au pierdut meciul de debut, 7-14 în fața Greciei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor