Starul din NBA a fost arestat pe aeroport, fără drept de cauțiune

Starul din NBA a fost arestat pe aeroport, fără drept de cauțiune

Baschetbalistul NBA, Marcus Morris, a fost arestat duminică în comitatul Broward, Florida, conform sportal.blic.rs, care citează TMZ. Acesta se confruntă cu o acuzație gravă de fraudă, legată de un cec fără acoperire, conform registrelor penitenciare. Morris, care a jucat 13 sezoane în NBA, inclusiv la Cavaliers, Houston, Phoenix, Detroit, Boston, New York, Clippers și Philadelphia, a fost arestat pe aeroport. El este cunoscut și pentru amenințările adresate fraților Jokic. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor