Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”

Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”

Stadionul Municipal „1 Mai” din Slobozia a fost inaugurat etapa trecută, unde Unirea a jucat pentru prima dată pe teren propriu în Superliga, după ce un sezon și jumătate a disputat meciurile de „acasă” la Clinceni. Evenimentul s-a încheiat totuși cu un eșec suferit de echipa antrenată de Andrei Prepeliță, 1-3 cu UTA Arad. Acum, arena urmează să fie dotată și cu nocturnă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor