Situație absurdă la Dinamo! Amendă URIAȘĂ dintr-un motiv incredibil: „Eu răspund”

Situație absurdă la Dinamo! Amendă URIAȘĂ dintr-un motiv incredibil: „Eu răspund”

Andrei Nicolescu, administratorul special de la Dinamo, a dezvăluit o situație ciudată cu care se confruntă clubul pe care îl conduce. Concret, șefii dinamoviștilor plătesc anual o amendă importantă din cauza unui motiv mai puțin întâlnit. Dinamoviștii au plătit în acest an 300.000 lei (aprox. 60.000 de euro) din cauza faptului că Peluza Sud a ales să stea în general la Tribuna a II-a, în apropierea peluzei adversarilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor