Și-a luat jucătorii la țintă, după rușinea de azi din Cupă

Și-a luat jucătorii la țintă, după rușinea de azi din Cupă

Valentin Suciu, antrenorul lui Sepsi, a criticat atitudinea jucătorilor lui după eșecul cu Unirea Alba Iulia, scor 0-1, din grupele Cupei României Betano. Sepsi a folosit o echipă formată din rezerve cu Alba Iulia și a fost învinsă pe terenul echipei de Liga 3. Giosu a înscris cu capul în minutul 86, iar Unirea a reușit prima mare surpriză a acestei ediții de Cupă. Sepsi venea după o remiză cu CFR Cluj, scor 3-3. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor