Sepsi a realizat primul transfer al verii » Covăsnenii au luat un mijlocaș din play-off-ul Superligii

Sepsi a realizat primul transfer al verii » Covăsnenii au luat un mijlocaș din play-off-ul Superligii

Sepsi OSK Sfântu Gheorghe a realizat primul transfer oficial al verii, după ce a retrogradat în Liga 2. Covăsnenii s-au înțeles de curând un jucător din Superliga, de la U Cluj, care nu mai intra în planurile lui Ioan Ovidiu Sabău pentru sezonul următor. Covăsnenii au perfectat transferul lui mijlocașului lui U Cluj, Robert Silaghi (23 de ani). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor