Selfie-uri, voie bună și fascinați de „OZN-ul” din Bănie » Oficialii celor de la Sarajevo, spectacol înainte de meci

Selfie-uri, voie bună și fascinați de „OZN-ul” din Bănie » Oficialii celor de la Sarajevo, spectacol înainte de meci

Partida Universitatea Craiova - FK Sarajevo, din turul 2 preliminar al Conference League, a creat mare emulație în Bănie, unde sunt așteptați peste 20.000 de spectatori. Și nu doar oltenii au venit în număr mare pentru acest meci vital în lupta pentru calificarea în faza următoare a competiției, ci și oficialii bosniaci ai clubului FK Sarajevo. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor