Selecționerul Bosniei a anunțat lotul pentru partida cu România » Sunt prezenți jucători de la Atalanta, Marseille și Fenerbahce

Selecționerul Bosniei a anunțat lotul pentru partida cu România » Sunt prezenți jucători de la Atalanta, Marseille și Fenerbahce

România va înfrunta Bosnia, în primul meci din cadrul preliminariilor pentru Cupa Mondială din 2026. Disputa va avea loc vineri, 21 martie, de la 21:45, și se va juca pe Arena Națională. Selecționerul Bosniei, Sergej Barbarez (53 ani) a anunțat lotul pentru duelul cu „tricolorii”. Ultima prezență a Bosniei la un turneu final a fost în urmă cu 12 ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor