Se plâng de tratamentul primit din partea echipei fraților Pavăl: unde au fost trimiși în timpul meciului

Se plâng de tratamentul primit din partea echipei fraților Pavăl: unde au fost trimiși în timpul meciului

Suporterii celor de la FC Șoimii Gura Humorului i-au acuzat pe cei de la FC Bacău de lipsă de respect. Aproximativ 40 de fani au făcut deplasarea la Bacău, la meciul câștigat de gazde cu scorul de 3-0, în etapa 16 din Liga 3. Acestora nu li s-a permis accesul pe stadion și au fost nevoiți să urmărească meciul de pe un deal, la aproximativ 20 de metri distanță de gardul care împrejmuiește stadionul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor