Iscat în urmă cu aproape un an, scandalul de la CSM Constanța, pornit de la jucătorul Laurențiu Toma, și-a mai consumat astăzi un episod neașteptat. Andrei Talpeș, fostul director al clubului din orașul de la malul mării, l-a acuzat pe Constantin Din, președintele Federației Române de Handbal, că a intervenit direct la Primarul Municipiului Constanța, Vergil Chițac, pentru a rezolva litigiul financiar dintre fosta vicecampioană din handbalul masculin românesc și ...
Scandal uriaș » Președintele federației, acuzat că a apelat la sprijin politic pentru rezolvarea unui litigiu: „Vreo două ore am stat acolo. Asta mi-au cerut în continuu!”!
- de Gazeta sporturilor
- 2025/06/19 16:59
Alte știri din Gazeta sporturilor
Publicații din Bucuresti
Adevarul
Agerpres
Anuntul imobiliar
Ararat
Banii nostri
Bursa
Cancan.ro
Cotidianul
Curierul National
Digi24
DigiSport
Evenimentul zilei
Formula AS
G4Media.ro
Gandul
Gazeta sporturilor
Ghimpele
Ghiseul Bancar
Hotnews
Jurnalul National
Libertatea
Natiunea
ProSport
Romania Libera
Romania Noua
Sport Magazin
Sport.ro
Spotmedia.ro
Spy News
Stiripesurse.ro
Tricolorul
Wall-Street
Ziarul Financiar
