Scandal la bosniaci! Selecționerul s-a certat cu ziariștii: „Cum adică, am avut noroc până acum?!”

Scandal la bosniaci! Selecționerul s-a certat cu ziariștii: „Cum adică, am avut noroc până acum?!”

Bosnia-Herțegovina a făcut 2-2 cu Cipru, după ce a condus cu 2-0. La conferința de presă, jurnaliștii au lansat acuzații grave la adresa selecționerului Sergej Barbarez. Remiza din Cipru, după ce la un moment dat au condus cu 2-0, a inflamat atmosfera în tabăra bosniacilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor