Scandal cu Weghorst, după drama lui Szalai! Gestul care i-a scandalizat pe propriii suporteri: „Un idiot”

Scandal cu Weghorst, după drama lui Szalai! Gestul care i-a scandalizat pe propriii suporteri: „Un idiot”

Wout Weghorst a deschis scorul din penalty în Olanda - Ungaria (4-0), la un sfert de oră după ce secundul oaspeților, Adam Szalai, a căzut la marginea terenului și a fost dus la spital. Drama secundului Ungariei, Adam Szalai, a șocat un întreg stadion la Amsterdam și milioane de suporteri în fața televizoarelor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor